Geslaagde BOP-wedstrijd!

Zaterdag 27 oktober ’18 was het alle hens aan dek op onze club! Vóór negen uur meldden zich al de eerste deelnemers aan voor de BOP-wedstrijd. Aan de accenten van de deelnemers te horen kwam men uit alle hoeken van Vlaanderen! De koffie stond klaar en de chocomelk was opgewarmd. Nog maar goed want het was een erg kille ochtend. Er waren broodjes in overvloed voor wie hier zin in had. Rond de klok van tienen nam de spanning toe en werden de zenuwen op de proef gesteld. Elke deelnemer wou natuurlijk het beste van zichzelf geven en zijn geoefende hond aan de talrijk opgekomen supporters tonen.

Het trio beoordelaars, Marc, Frans en Rudi werden voor de gelegenheid verstrekt met Wendy Peeters. Wendy volbracht tijdens deze wedstrijddag haar stage als nieuwe beoordelaar met verve. Proficiat hiervoor! De sfeer was optimaal en vooral geruststellend voor de nieuwe deelnemers die zich aan een examen waagden. Er was goed geoefend want de drie examendeelnemers slaagden elk in hun opdracht.

Rond het middaguur waren we halfweg. Er waren trouwens 24 deelnemende honden ingeschreven. Na het lekkere middagmaal vervolgde de wedstrijd. Ook nu zagen we weer heel wat deelnemers met veel overtuiging hun wedstrijd afronden. Prachtig om te zien!

Na afloop werden de winnaars gelauwerd en alle deelnemers gefeliciteerd voor hun sportieve deelname en inzet. Men kon weer tevreden naar huis.

En alsof de weergoden nog iets goed hadden te maken, begon het ditmaal hard te regenen nà de wedstrijd!

We willen iedereen hartelijk danken voor deze mooie wedstrijddag! Beoordelaars, deelnemers en hun supporters. Zeker ook de mensen van onze club: Marcia, Ine, Kim en Birgit. Jo en Jo, Tom, Sam, Guido en Jef.

2de BOP wedstrijd D.M.H.-As 27oktober2018
Beoordelaars: Mark Chauvaux
Rudi Mostien
stage Beoordelaar: Peeters Wendy
Wedstrijdleider: Frans Van Dingenen
BOP 1 Examen
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG Tot. PL.
1 Quebbel van de Gulderij Willems Amy 50 Veerle OK
2 Mocca Von der Teufelskehle Aelterman Sandra 54 Kaulille OK
3 Edox Domain main d’or Magielka Marij 49 De Duivelsberg OK
BOP  1 Wedstrijd
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG Tot. PL.
1 Pepper Wuyts Nancy 19 Geel 80 9
2 Mika Nuttin Guido 52 D.M.H.-As 96 3
3 Kato Wierts Albert 47 VHV 96 4
4 Chiva Van Doninck Jan 02 Meerhout 93 5
5 Quattro van Zieta’s Hof Dimpfel Chelsey 01 Antwerpen 85 8
6 Lady Corstjens Danny 49 De Duivelsberg 87 7
7 Poca v.d. Daelenberghütte Jackers Mariëlle 40 Riemst 74 10
8 O’Harley Van Corminahof Stinkens Jelle 49 De Duivelsberg 97 2
9 Qliff von Giliannes Neys Tinne 01 Antwerpen 87 6
10 Primrose van de Gulderij Menten Roxane 04 Bokrijk 99 1
BOP 2 Wedstrijd
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG Tot. PL.
1 Nasca D’Alleche Roesems Jean-Louis 21 Ter Lo 78 5
2 Ninja van Rozentuin Nuttin guido 52 D.M.H.-As 85 2
3 Pixar van Zieta’s hof Kerkhofs Jeroen 49 De Duivelsberg 87 1
4 Paavo von Giliannes Van Doninck Jan 02 Meerhout 68 6
5 Ona v.d. Daelenberghutte Coenegrachts Servais 40 Riemst 82 4
6 Pixel von Giliannes Dimpfel Chelsey 01 Antwerpen 83 3
BOP 3 Wedstrijd
NR NAAM VAN DE HOND GELEIDER KG Tot. PL.
1 Obi von Haus Targa De Wit Alex 51 Grimbergen 100 1
2 Lando van Haus Moons Wierts Albert 47 V.H.V. 80 5
3 Odin van Zieta’s Hof Dimpfel Chelsey 01 Antwerpen 93 3
4 Rex Zur Krombach Caelen Noël 49 Duivelsberg 85 4
5 Mirko vom Steinackermuhlen De Wit Alex 51 Grimbergen 100 2
6 Lyla Palmboomhof Chauvaux Robin 12 Kemzeke 74 6