Welkom op de website van kringgroep 52 De Moedige Herdershond vzw As

Onze club werd opgericht in 1979. ‘De Moedige Herdershond’ is aangesloten bij de VVDH (Vlaamse Vereniging voor Duitse Herdershonden). Onze kringgroep kreeg het nummer 52 toebedeeld. Vandaar onze volledige naam: ‘Kringgroep 52 De Moedige Herdershond As vzw’. Een hele boterham!

We willen ons, in clubverband, samen amuseren met onze Duitse Herdershond(en). Dit doen we onder begeleiding. Elk actief clublid probeert zijn hond(en) zo goed mogelijk af te richten naar eigen kunnen en mogelijkheden. We streven ernaar om de hond en geleider te vormen tot een hecht team.

We beoefenen het BOP- en vooraI het IGP-programma. Dit programma bestaat uit drie onderdelen: speuren, gehoorzaamheid en pakwerk. Ook nemen onze clubleden deel aan BOP-, IGP-wedstrijden en wandeldagen van de VVDH.

Meer informatie hierover vind je op onze info-pagina.